Právní poradna

By admin, 4 února, 2017

Poradnu vede: JUDr. Veronika Mazalová

Po studiu na právnické fakultě Univerzity Palackého v  Olomouci jsem pracovala jako advokátní koncipientka v Pardubicích, od roku 2008 pracuji jako samostatný advokát v Pardubicích a nyní v Poličce.
V  rámci poradny v  MaTami poradí v  každodenních situacích, především v oblasti rodinného práva (péče o  nezletilé, výživné…), občanského práva (smluvní agenda, dědické právo, závazky…) a práva pracovního.

1x měsíčně, bez objednání, ZDARMA

2 Comments

 1. Katka Kadlecová napsal:

  Hodnocení: Veronika mi poradila jak vyřešit problém s převodem investovaných peněz na jedno z mých dětí, tak aby bylo vše dle zákona a nevznikl mezi dětmi problém s rozdělením majetku. (Anonymně)

 2. Vladimír Lavička napsal:

  Dobrý den ,
  potřeboval bych poradit . Mám krátký zbytek lhůty pro odvolání se proti rozhodnutí Krajského soudu , který zamítnul mojí žalobu. S mým nynějším advokátem jsem se nedohodl na konceptu odvolání a on mě odkázal, ať si vyhledám jiné právní zastoupení .
  Jak bych měl postupovat abych nepromarnil odvolací lhůtu u Vrchního soudu ?
  Dá se před odvolacím soudem argumentovat o prodloužení času vyjádření se k odvolání z tohoto důvodu ?
  Můžu požádat soud o to aby mi stanovil Advokáta který by v případu pokračoval .

  Ve zkratce se jedná o žalobu proti jednatelům s.r.o. kteří provádějí podvody v účetnictví a záměrnému tunelování ostatních firem tak , aby poškodily stát . Jedná se o organizovanou skupinu a celý případ je zatížen korupcí . Domnívám se, že když se jedná o státní prostředky které zde hájím , měl by mě hlevně státní aparát v tomto podpořit . Děkuji za rychlou odpověď , protože jí naléhavě potřebuji .
  Lavička Vladimír
  vladimirlavicka@seznam.cz , tel. 721470556

What do you think?

Napsat komentář

%d blogerům se to líbí: